Ana SayfaTicari FiloHafif TicariHafif Ticari Araç Kiralama Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Hafif Ticari Araç Kiralama Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

İşinizin gereği olarak ticari araç kullanıyorsanız, maliyetleri kısmak ve karlılığınızı arttırmak için kurumsal araç kiralama şirketlerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Hafif Ticari Araç Kiralama hizmeti sayesinde uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından hem finansal, hem de operasyonel olarak yararlanabilirsiniz.

Hafif ticari araç kiralama sistemi sizin için satın alır ve kiralama süresince, bakımını, lastik değişimini, sigorta ödemelerini, kasko ve hasar onarımı gibi tüm Operasyonel işlemlerini sizin yerinize yönetir. Bu hizmetten yararlanmak için araştırmanıza hemen başlayabilirsiniz. Uzun dönem kiralamanın kolaylıklarından yararlanıp hizmetin finansal avantajlarından faydalanabilirsiniz..

KİMLER YARARLANABİLİR?

K2 yetki belgesine sahipseniz veya hususi maksatlar ile ticari araç kullanmanız gerekiyorsa,  uzun dönem ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

K2 Yetki Belgesi ile Kiralama

Hususi eşya taşımak üzere kullandığınız ve K2 yetki belgesine işlenmiş olan bir adet öz mal aracınız bulunuyorsa. Yurtiçinde hususi eşya taşımacılığı için kullanacağınız bundan sonraki her bir aracınızı satın almak yerine uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz. İhtiyacınız olan aracınızı marka veya model sınırlaması olmaksızın seçebilirsiniz. Kiralayacağınız her bir aracınızı, mevcut K2 yetki belgenize işleyerek, hususi eşya taşımacılık faaliyetlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fiat Fiorino

Hususi Maksatlar ile Kiralama

Herhangi bir yetki belgeniz yoksa dahi, hususi ihtiyaçlarınızda kullanmak üzere hafif ticari araç kiralayabilirsiniz. Sadece ticari olmayan mallarınızı, ticari olmayan maksatlar ile taşımak için hafif ticari araç kiralamayı düşünüyorsanız. N1 ve N1G araç sınıfında yer alan araçlar arasından seçim yaparak uzun süreli ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. N1 sınıfında yer alan araçlar, kamyonet cinsi araçlar olup, taşınan yükle birlikte azami ağırlıkları 3,5 tonu geçmemelidir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments