Ana SayfaHaberlerOtomotiv SektörüBorgWarner, Dördüncü Kez Newsweek Dergisi’nin En Duyarlı Şirketler Sıralamasında Yer Aldı!

BorgWarner, Dördüncü Kez Newsweek Dergisi’nin En Duyarlı Şirketler Sıralamasında Yer Aldı!

Çevreye duyarlı ve verimli araç teknolojisi çözümlerinde dünya lideri BorgWarner, üst üste dördüncü kez ABD’li popüler aktüel dergisi Newsweek’te yayınlanan “Amerika’nın En Duyarlı Şirketleri” listesinde yer aldı. 14 farklı sektörden ABD’nin sosyal ve çevresel hassasiyetler konusunda duyarlılığa sahip 500 şirketin belirlendiği listede; bağımsız bir anket çalışması, sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk ve kurumsal vatandaşlık raporlarından elde edilen değerlendirmeler esas alındı. 2023 Listesinde de yer almaktan dolayı mutluluğunu belirten BorgWarner Inc. Başkanı ve CEO’su Frédéric Lissalde, “BorgWarner, dünyanın e-Mobilite’ye geçişini hızlandırmaya yardımcı olmak ve herkesin daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli bir yaşam sürmesini sağlamak için etkin bir şekilde yatırımlarına devam ediyor. Bunu gerçekleştirmek için sağladıkları katkılarından dolayı ekibimizle gurur duyuyoruz” dedi.

 

Küresel otomotiv satış sonrası pazarına lider ürün ve hizmetler sunan BorgWarner, ABD’li haftalık haber dergisi Newsweek’in “Amerika’nın En Duyarlı Şirketleri 2023” listesinde yerini aldı. Newsweek’in dünyanın önde gelen istatistik portalı ve endüstri sıralama sağlayıcısı olan Statista Inc. ile birlikte hazırladığı listede, sosyal ve çevresel sorumluluklar konusunda duyarlı hareket eden 14 sektörden 500 şirket belirlendi. Listenin oluşturulması aşamasında; sosyal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve kurumsal vatandaşlık raporlarından elde edilen halka açık temel performans verileri göz önüne alındı. Ayrıca bağımsız bir anket çalışmasıyla da, ABD’li vatandaşlara şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerine ilişkin algıları da soruldu. BorgWarner ise sosyal sorumluluk bilincini yansıtan çalışmaları sayesinde ve çevreye duyarlı üretim ve hizmet yapısıyla dördüncü kez listedeki yerini aldı.

 

Konuyla ilgili konuşan BorgWarner Inc. Başkanı ve CEO’su Frédéric Lissalde, “Enerji açısından verimli, temiz bir dünyaya odaklanmış bir şirket olarak, Newsweek’in, Amerika’nın En Sorumlu Şirketleri listesine bir kez daha dahil olmaktan onur duyuyoruz. BorgWarner, dünyanın e-Mobilite’ye geçişini hızlandırmaya yardımcı olmak ve herkesin daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli bir yaşam sürmesini sağlamak için etkin bir şekilde yatırımlarına devam ediyor. Bunu gerçekleştirmek için sağladıkları katkılarından dolayı ekibimizle gurur duymaya devam ediyoruz” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments